TheRockUla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TheRockUla

TheRockUla

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

A New Day Has Come / Celine Dion

YazarMesaj
evanescence-fan
Admin
evanescence-fan

A New Day Has Come / Celine Dion Empty
MesajKonu: A New Day Has Come / Celine Dion   A New Day Has Come / Celine Dion Icon_minitime11/5/2007, 19:52

A New Day Has Come / Celine Dion Celine[/b]Evet, ne yazık ki Celine Dion bir albüm daha çıkardı. Titanik filmini sevmemiştim ve başka felaketler de getireceğini bilseydim gider fillmin setini batırırdım. Bahsettiğim felaket Celine Dion'un çoook meşhur olması. Eskiden ne güzel Atilla Şereftuğ'la Eurovision'a katılır kendi halinde şarkı öyler kaybolurdu. Sonra ne olduysa oldu, star oldu, diva oldu, şu oldu bu oldu. Titanik şarkısı My Heart Will Go On'un kardeşi "I Surrender" ve tüm anlamını kaybetmiş cover şarkılar "At Last" and "Nature Boy." Albümde favori gösteriliyor. I'm Alive ise yeni bir I will Survive denemesi. Ama tabii ki umduğunuzu bulmak kolay değil. Zor günler geçirmiş olan Celine Dion için üzüldük tabii ama nasıl olsa kocası zengin; paraya ihtiyacı yok, keşke artık söylediği şarkıları sadece hayır işlerine vakfetse... New Day'i çıkaran plak şirketi ise Sony Müzik.
A New Day Has Come / Celine Dion Spacer
http://www.planteam.niceboard.com

1 sayfadaki 1 sayfası